( 6 głosów )
Wstaw na Facebooka
Gmina Skarżyska-Kamiennej przeprowadziła Inwentaryzację Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. W trakcie realizacja zadania sprawdzono dokładnie lokalizacje grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody. Zgromadzone dane zostały posłużyły do stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych. W związku z tym każdy posiadający dostęp do internetu będzie mógł po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu odnaleźć grób zmarłej osoby z każdego zakątka naszej planety. 
 
Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej zrealizował zadanie pn. Inwentaryzacja Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. Realizacja zadania objęła inwentaryzację dot. usytuowania grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody na podstawie pomiarów geodezyjnych oraz wprowadzenie danych do programu użytkowego i na interaktywną mapę cmentarza. Projekt zakończył się stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych.

Internetowa wyszukiwarka grobów osób pochowanych na Cmentarzu Komunalnym w Skarżysku-Kamiennej umożliwia użytkownikom Internetu na całym świecie zlokalizować grób po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu oraz wygenerować i wydrukować mapę dojścia do sektora, w którym znajduje się grób.

Administrator cmentarza ma możliwość aktualizowania mapy cmentarza (wprowadzanie nowych grobów i nagrobków), dołączenia zdjęć i aktualizowania bazy danych, a także bieżące śledzenie terminów opłat i wystawianie faktury z poziomu programu. Program umożliwia również umieszczanie w serwisie przez administratora cmentarza płatnych ogłoszeń , co pozwala na zwiększenie zakresu usług świadczonych przez MUK (zapalenie wirtualnego znicza, usługi sprzątania grobu, złożenia kwiatów i wieńcy, zapalania zniczy na grobach, itp.). Dzięki programowi administrator cmentarza wszystkie sprawy może załatwiać drogą elektroniczną i ma kontakt z interesantami z całego świata.

Adresy i dane dostępowe do usług internetowych:

Adres główny usługi:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko

Internetowy System wyszukiwania osób pochowanych GROBONET:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko/grobonet ( dostępne także pod adresem głównym).

Internetowa Mapa cmentarza:
www.polskie- cmentarze.com/skarzysko/mapa (dostępne także z poziomu strony internetowej).

1umi.jpg
Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
0 #2 gringo 2010-11-01 00:33
Pomysł fajny, sprawdziłem i działa. Nic dodać nic ująć :-)
 
 
0 #1 Grigori 2010-10-31 14:20
Trochę świata wchodzi do Skarżyska. Ciekawe czy wszystkie usłlugi działają poprawnie.
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

VI edycja Letniej Akademii Karate zakończona

VI edycja Letniej Akademii Karate zakończona

. W piątek 28 sierpnia,  w Kombinacie Formy przy ul. Rejowskiej 99, odbyło się uroczyste zakończenie VI edycji Letniej Akademii Karate. Organizatorem akademii był sensei Zbigniew Zaborski, trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. W piątkowe  popołudnie w Kombinacie Formy w Skarżys...

Aktualności 28 Sie 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Apel Straży Pożarnej i Nadleśnictwa

Apel Straży Pożarnej i Nadleśnictwa

.Mijający miesiąc sierpień i rozpoczynający się wrzesień jest dla rolników miesiącem wzmożonej pracy związanej ze zbiorem żniw i płodów rolnych, w związku z powyższym Nadleśnictwo Suchedniów, Skarżysko jak i Komenda Straży Pożarnej w Skarżysku, zwraca się z apelem do rolników z powiatu Skarżysko-Kam...

Aktualności 28 Sie 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

Cenny remis Granatu w Nowinach

Cenny remis Granatu w Nowinach

. W piątek 28 sierpnia, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali trzecią kolejkę ligi okręgowej, podopieczni trenera Arkadiusza Snopka zmierzyli się w meczu wyjazdowym z GKS Nowiny. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów po remisie 0:0.Piłkarze Granatu Skarżysko przywieźli z trudnego terenu, j...

Sport 28 Sie 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

W sobotę wielki finał Powiatowych Siatkarskich Wakacji

W sobotę wielki finał Powiatowych Siatkarskich Wakacji

. W sobotę 29 sierpnia, w hali I LO im.J.Słowackiego w Skarżysku - Kamiennej odbędzie się Wielki Finał  Powiatowych Siatkarskich Wakacji. Siatkarskie Wakacje organizowane są w ramach Kalendarza Imprez Kulturalnych, Sportowych i Turystycznych na 2015 r., a ich organizatorem jest Sta...

Sport 27 Sie 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
Inne sprzedam/oferuję/oddam
  24.08.2015 10:45

default
Dam pracę
  21.08.2015 14:24

default
Pozostałe ogłoszenia
  08.08.2015 15:04

default
s. Motoryzacja
  04.08.2015 22:23

default
Pozostałe ogłoszenia
  04.08.2015 8:21

dodajogloszenieregulaminogloszenia

FB

Sonda

Rozwój jakiej dziedziny powinien być priorytetem dla skarżyskich samorządów przy aplikowaniu o środki RPO 2014-2020?

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.