( 5 głosów )
Wstaw na Facebooka
Gmina Skarżyska-Kamiennej przeprowadziła Inwentaryzację Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. W trakcie realizacja zadania sprawdzono dokładnie lokalizacje grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody. Zgromadzone dane zostały posłużyły do stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych. W związku z tym każdy posiadający dostęp do internetu będzie mógł po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu odnaleźć grób zmarłej osoby z każdego zakątka naszej planety. 
 
Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej zrealizował zadanie pn. Inwentaryzacja Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. Realizacja zadania objęła inwentaryzację dot. usytuowania grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody na podstawie pomiarów geodezyjnych oraz wprowadzenie danych do programu użytkowego i na interaktywną mapę cmentarza. Projekt zakończył się stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych.

Internetowa wyszukiwarka grobów osób pochowanych na Cmentarzu Komunalnym w Skarżysku-Kamiennej umożliwia użytkownikom Internetu na całym świecie zlokalizować grób po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu oraz wygenerować i wydrukować mapę dojścia do sektora, w którym znajduje się grób.

Administrator cmentarza ma możliwość aktualizowania mapy cmentarza (wprowadzanie nowych grobów i nagrobków), dołączenia zdjęć i aktualizowania bazy danych, a także bieżące śledzenie terminów opłat i wystawianie faktury z poziomu programu. Program umożliwia również umieszczanie w serwisie przez administratora cmentarza płatnych ogłoszeń , co pozwala na zwiększenie zakresu usług świadczonych przez MUK (zapalenie wirtualnego znicza, usługi sprzątania grobu, złożenia kwiatów i wieńcy, zapalania zniczy na grobach, itp.). Dzięki programowi administrator cmentarza wszystkie sprawy może załatwiać drogą elektroniczną i ma kontakt z interesantami z całego świata.

Adresy i dane dostępowe do usług internetowych:

Adres główny usługi:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko

Internetowy System wyszukiwania osób pochowanych GROBONET:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko/grobonet ( dostępne także pod adresem głównym).

Internetowa Mapa cmentarza:
www.polskie- cmentarze.com/skarzysko/mapa (dostępne także z poziomu strony internetowej).

1umi.jpg
Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
0 #2 gringo 2010-10-31 23:33
Pomysł fajny, sprawdziłem i działa. Nic dodać nic ująć :-)
 
 
0 #1 Grigori 2010-10-31 13:20
Trochę świata wchodzi do Skarżyska. Ciekawe czy wszystkie usłlugi działają poprawnie.
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

Weź udział w projekcie - „Twoją szansą szkolenia zawodowe”

Weź udział w projekcie - „Twoją szansą szkolenia zawodowe”

. Jesteś pracodawcą sektora MŚP z terenu powiatów skarżyskiego, koneckiego, starachowickiego ostrowieckiego lub kieleckiego. Chcesz bezpłatnie podnieść kwalifikacje swoich pracowników weź udział w projekcie „Twoją szansą szkolenia zawodowe” realizowanym przez Podkarpacką Agencję Konsultingowo Dor...

Aktualności 04 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Sprawcy kradzieży zatrzymani

.Skarżyscy policjanci zatrzymali 50-letnią kobietę oraz 60-letniego mężczyznę mieszkających w Radomiu, którzy są podejrzani o kradzież artykułów spożywczych i chemicznych w jednym z supermarketów na terenie Skarżyska-Kamiennej. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawieni...

Kronika policyjna 04 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

I Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Skarżysko-Kamienna

I Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Skarżysko-Kamienna

. Połowa marca 2015 roku to czas, w którym Skarżysko-Kamienna staje się świętokrzyską stolicą hokeja na lodzie.  Zaczynając od 07.03.2015(sobota) roku kiedy to o godzinie 12:00 odbędzie się pokazowy mecz hokeja wieńczący Powiatowy Marszobieg Zimowy, poprzez niedzielę 08.03.2015 - tego dni...

Sport 04 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rywalem Granatu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rywalem Granatu w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu

. Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej dokonał losowania par ćwierćfinałowych Okręgowego Pucharu Polski, Granat Skarżysko trafił na drużynę KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, mecz zostanie rozegrany w środę 8 kwietnia 2015. Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego poznali...

Sport 04 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
s. Nieruchomości
  04.03.2015 12:16

default
s. Nieruchomości
  25.02.2015 3:44

default
w.Nieruchomości
  25.02.2015 3:43

default
w.Nieruchomości
  25.02.2015 3:43

default
Dam pracę
  23.02.2015 19:50

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich obszarach działalności miasto powinno wg. Ciebie poszukać oszczędności w ramach realizacji planu naprawy finansów Skarżyska-Kamiennej?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.