( 5 głosów )
Wstaw na Facebooka
Gmina Skarżyska-Kamiennej przeprowadziła Inwentaryzację Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. W trakcie realizacja zadania sprawdzono dokładnie lokalizacje grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody. Zgromadzone dane zostały posłużyły do stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych. W związku z tym każdy posiadający dostęp do internetu będzie mógł po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu odnaleźć grób zmarłej osoby z każdego zakątka naszej planety. 
 
Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej zrealizował zadanie pn. Inwentaryzacja Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. Realizacja zadania objęła inwentaryzację dot. usytuowania grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody na podstawie pomiarów geodezyjnych oraz wprowadzenie danych do programu użytkowego i na interaktywną mapę cmentarza. Projekt zakończył się stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych.

Internetowa wyszukiwarka grobów osób pochowanych na Cmentarzu Komunalnym w Skarżysku-Kamiennej umożliwia użytkownikom Internetu na całym świecie zlokalizować grób po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu oraz wygenerować i wydrukować mapę dojścia do sektora, w którym znajduje się grób.

Administrator cmentarza ma możliwość aktualizowania mapy cmentarza (wprowadzanie nowych grobów i nagrobków), dołączenia zdjęć i aktualizowania bazy danych, a także bieżące śledzenie terminów opłat i wystawianie faktury z poziomu programu. Program umożliwia również umieszczanie w serwisie przez administratora cmentarza płatnych ogłoszeń , co pozwala na zwiększenie zakresu usług świadczonych przez MUK (zapalenie wirtualnego znicza, usługi sprzątania grobu, złożenia kwiatów i wieńcy, zapalania zniczy na grobach, itp.). Dzięki programowi administrator cmentarza wszystkie sprawy może załatwiać drogą elektroniczną i ma kontakt z interesantami z całego świata.

Adresy i dane dostępowe do usług internetowych:

Adres główny usługi:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko

Internetowy System wyszukiwania osób pochowanych GROBONET:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko/grobonet ( dostępne także pod adresem głównym).

Internetowa Mapa cmentarza:
www.polskie- cmentarze.com/skarzysko/mapa (dostępne także z poziomu strony internetowej).

1umi.jpg
Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
0 #2 gringo 2010-10-31 23:33
Pomysł fajny, sprawdziłem i działa. Nic dodać nic ująć :-)
 
 
0 #1 Grigori 2010-10-31 13:20
Trochę świata wchodzi do Skarżyska. Ciekawe czy wszystkie usłlugi działają poprawnie.
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

Od teraz możesz sprawdzić, jak głosowali radni RM...

Od teraz możesz sprawdzić, jak głosowali radni RM...

.We wtorek w Hotelu Promień odbyła się konferencja prasowa radnego Rady Miasta Juliusza Bilskiego i przedstawicieli skarżyskiego oddziału Partii KORWiN oraz Kongresu Nowej Prawicy.  Podczas konferencji prasowej zaprezentowano stronę internetową, na której mieszkańcy znajdą informacje o tym...

Aktualności 21 Kwi 2015 Komentarze(1)

Czytaj więcej...

Zamieszanie przy rekrutacji do skarżyskich gimnazjów

Zamieszanie przy rekrutacji do skarżyskich gimnazjów

. .Do 24 kwietnia trwa nabór do gimnazjów. W styczniu br. Rada Miasta przyjęła pakiet uchwał intencyjnych dot. reorganizacji sieci szkół miejskich, a w najbliższy czwartek radni pochylą się nad projektami uchwał ws. likwidacji lub przeniesienia szkół. We wspomnianych pakietach uchwał znalazły się m....

Aktualności 21 Kwi 2015 Komentarze(1)

Czytaj więcej...

Sport

Tenisiści stołowi II LO wicemistrzami województwa

Tenisiści stołowi II LO wicemistrzami województwa

. We wtorek 21 kwietnia, w Kazimierzy Wielkiej odbyły się  Finały Wojewódzkie  Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Ponadgimnazjalnych  w  Drużynowym Tenisie Stołowym.  Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny województwa w kategorii chłopców  przystąpiło 19 zespołów, a ...

Sport 21 Kwi 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Zawodniczki Dany Gameb Skarżysko walczyły o "Puchar Beskidów"

Zawodniczki Dany Gameb Skarżysko walczyły o

. W niedzielę 19 kwietnia, w Andrychowie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Beskidów . W rywalizacji kobiet uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy, u mężczyzn zagrało 12 zespołów . W turnieju brała udział drużyna Dany Gamed Skarżysko, która za...

Sport 21 Kwi 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
s. Nieruchomości
  21.04.2015 11:08

default
s. Nieruchomości
  14.04.2015 12:38

default
Pozostałe ogłoszenia
  12.04.2015 19:06

default
s. Nieruchomości
  08.04.2015 9:56

default
Inne kupię/poszukuję/przyjmę
  08.04.2015 9:51

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

Jak oceniasz pierwsze 100 dni rządów Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.