( 5 głosów )
Wstaw na Facebooka
Gmina Skarżyska-Kamiennej przeprowadziła Inwentaryzację Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. W trakcie realizacja zadania sprawdzono dokładnie lokalizacje grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody. Zgromadzone dane zostały posłużyły do stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych. W związku z tym każdy posiadający dostęp do internetu będzie mógł po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu odnaleźć grób zmarłej osoby z każdego zakątka naszej planety. 
 
Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej zrealizował zadanie pn. Inwentaryzacja Cmentarza Komunalnego przy ul. Langiewicza. Realizacja zadania objęła inwentaryzację dot. usytuowania grobów i grobowców, alei, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, punktów czerpania wody na podstawie pomiarów geodezyjnych oraz wprowadzenie danych do programu użytkowego i na interaktywną mapę cmentarza. Projekt zakończył się stworzeniem internetowej wyszukiwarki grobów osób pochowanych.

Internetowa wyszukiwarka grobów osób pochowanych na Cmentarzu Komunalnym w Skarżysku-Kamiennej umożliwia użytkownikom Internetu na całym świecie zlokalizować grób po nazwisku, dacie urodzenia, dacie śmierci, numerze kwatery, numerze rzędu oraz wygenerować i wydrukować mapę dojścia do sektora, w którym znajduje się grób.

Administrator cmentarza ma możliwość aktualizowania mapy cmentarza (wprowadzanie nowych grobów i nagrobków), dołączenia zdjęć i aktualizowania bazy danych, a także bieżące śledzenie terminów opłat i wystawianie faktury z poziomu programu. Program umożliwia również umieszczanie w serwisie przez administratora cmentarza płatnych ogłoszeń , co pozwala na zwiększenie zakresu usług świadczonych przez MUK (zapalenie wirtualnego znicza, usługi sprzątania grobu, złożenia kwiatów i wieńcy, zapalania zniczy na grobach, itp.). Dzięki programowi administrator cmentarza wszystkie sprawy może załatwiać drogą elektroniczną i ma kontakt z interesantami z całego świata.

Adresy i dane dostępowe do usług internetowych:

Adres główny usługi:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko

Internetowy System wyszukiwania osób pochowanych GROBONET:
www.polskie-cmentarze.com/skarzysko/grobonet ( dostępne także pod adresem głównym).

Internetowa Mapa cmentarza:
www.polskie- cmentarze.com/skarzysko/mapa (dostępne także z poziomu strony internetowej).

1umi.jpg
Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
0 #2 gringo 2010-10-31 23:33
Pomysł fajny, sprawdziłem i działa. Nic dodać nic ująć :-)
 
 
0 #1 Grigori 2010-10-31 13:20
Trochę świata wchodzi do Skarżyska. Ciekawe czy wszystkie usłlugi działają poprawnie.
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

W MCK obchodzono Międzynarodowy Dzień Teatru

W MCK obchodzono Międzynarodowy Dzień Teatru

.27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Również w Skarżysku-Kamiennej z tej okazji w Miejskim Centrum Kultury zorganizowano imprezę teatralną, podczas której zaprezentowano dwa przedstawienia. Na początku w przedstawieniu "Pełnia" w reżyserii Jagody Juchniewicz wystąpił Teatr ,,...

Aktualności 27 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Dzień Aktywności Sportowej w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych

Dzień Aktywności Sportowej w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych

. W piątek 27 marca w Zespole Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku - Kamiennej odbył się I Dzień Aktywności Sportowej. Dzień ten to szkolne święto sportu dla najmłodszych uczniów placówki oraz dla uczniów z grup rewalidacyjno - wychowawczych. Dzieciaki te z powodu złożonych niepełnosp...

Aktualności 27 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków w SP 5

Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków w SP 5

. W środę 25 marca w Szkole Podstawowej nr 5 im.Jana Pawła II w Skarżysku - Kamiennej odbył się finał Turnieju Gier i Zabaw dla Przedszkolaków.  Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków w SP 5 to już tradycja, w tegorocznej edycji wzięły udział Przedszkola na 4, 9 i 10 ze Skarżyska -Kamienne...

Sport 25 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

. W środę 25 marca w hali sportowej I LO  odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Halowej Chłopców, turniej rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego. Tytuł mistrzowski zdobyła drużyna I LO im. J.Słowackiego, która w finale pokonała III L...

Sport 25 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
Dam pracę
  20.03.2015 12:31

default
s. Nieruchomości
  19.03.2015 12:04

default
s. Nieruchomości
  18.03.2015 7:28

default
Dam pracę
  17.03.2015 11:34

default
s. Nieruchomości
  16.03.2015 12:55

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

Jak oceniasz pierwsze 100 dni rządów Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.